portal osiedli, dzielnic i miast

Konstancin-Jeziorna - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Przekaż swój 1% podatku
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Przekaż swój 1% podatku

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
GrzegorzN 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Pon Paź 02, 2017 21:10
Posty: 2
Skąd: Ciechanów

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 21:27    Temat postu: Przekaż swój 1% podatku

Nieuchronnie nadchodzi czas, kiedy podatnicy w naszym kraju zaczynają rozliczać się z tego, ile zarobili w ubiegłym roku. Jest to również czas, w którym można w wymierny sposób pomóc komuś, kto tej pomocy potrzebuje, przekazując 1% swojego podatku.

SZANOWNI PAŃSTWO
Zwracam się do Państwa z bardzo gorącą, serdeczną i ogromną prośbą do ludzi życzliwych, wyrozumiałych do sponsorów i darczyńców dobrej woli i dobrego serca. Proszę o wsparcie i pomoc w pozyskaniu funduszy na leczenie oraz rehabilitację z użyciem nowoczesnego robota o nazwie EGZOSZKIELET HAL (pacjent z uszkodzonym rdzeniem kręgowym uczy się od nowa sztuki chodzenia). Niestety takie zabiegi nie są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Nazywam się Grzegorz Nawrocki. Mam 35 lat. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Ciechanowa w województwie Mazowieckim. Byłem kierowcą samochodu ciężarowego do czasu, gdy 21 stycznia 2015 roku miałem tragiczny w skutkach wypadek. Podczas upadku z niewielkiej wysokości złamałem sobie kręgosłup na wysokości C7-Th1. Kochałem swoją pracę, lecz los chciał żeby było inaczej. Obecnie jestem sparaliżowany czterokończynowo (tetraplegia) i poruszam się na wózku inwalidzkim. Odnalazłem się w nowej sytuacji co jednak nie było proste. Bardzo chciałbym powrócić do mojej dawnej sprawności, na co mam realne szanse. Wierzę, że w najbliższej przyszłości uda mi się zrealizować swój cel. Jestem jeszcze młodym mężczyzną przed którym całe życie. Jakie ono będzie, zależy również od WAS SZANOWNI PAŃSTWO.

Żyję z renty w wysokości ok.1000zł. którą dostałem do 2020 roku. Nie jestem w stanie uzbierać pieniędzy na tak kosztowną rehabilitację, dlatego życie zmusiło mnie, abym poprosił Państwa o pomoc. Trzymiesięczny pobyt w ośrodku w warunkach stacjonarnym to koszt ponad 150 tyś.zł. (oczywiście zabiegi prowadzone są z użyciem egzoszkieletu). Z mojej strony robię wszystko co mogę, aby wrócić do zdrowia i jakiejkolwiek samodzielności. Jednak ćwiczenia domowe, które intensywnie wykonuję, niewiele pomagają. Na rehabilitację stacjonarną, refundowaną przez NFZ czeka się bardzo długo. Jeśli już się dostanę, trwa zazwyczaj ok.3-4 tygodni. To kropla w morzu moich potrzeb związanych z rehabilitacją.

PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU
Numer KRS 0000 270 809. W rubryce INFORMACJE DODATKOWE "cel szegółowy" należy wpisać NAWROCKI 4925 (ten dopisek jest bardzo ważny).

POMOC W POSTACI DAROWIZNY
Darowiznę może wpłacić każda osoba, w dowolnym momencie, także z zagranicy. Przekazaną Fundacji darowiznę można odliczyć od podatku. Należy po prostu dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłaty na poczcie.

Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa

Numer rachunku - 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Tytuł wpłaty - NAWROCKI 4925
- Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę (tytuł wpłaty jest bardzo ważny)

CHARYTATYWNY SMS
Wyślij SMS charytatywny o treści POMOC 4925 na numer 75165. Koszt sms-a to jedynie 6.15 zł. (brutto).

Wszystkie środki finansowe zbierane są wyłącznie poprzez fundację AVALON, dlatego macie państwo pewność, że przekazane pieniądze trafią na moją rehabilitację.

Za okazałą pomoc, wyrozumiałość i życzliwość, jestem i zawsze będę niezmiernie ogromnie bardzo wdzięczny dla Państwa. Z góry i z całego serca ślicznie i serdecznie dziękuję, za każdy odruch wrażliwości i życzliwości. Moją ogromną wdzięczność wyrażam w modlitwie, prosząc, Miłosiernego Pana, by darzył Was Swoją miłością i hojnie wynagrodził łaskami Wasz DAR SERCA dla mojej skromnej osoby. Serdecznie i pokornie z głębi serca jeszcze raz proszę, podarujcie swój 1% lub wspomóżcie drobną kwotą. Każda złotówka w moim przypadku jest na wagę złota.

Macie do mnie jakieś pytania? Napiszcie wiadomość na mój adres e-mail: pomocdlakierowcy@wp.pl

UDOSTĘPNIJ MOJĄ PROŚBĘ DALEJ

Strona na facebooku:
OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA REHABILITACJĘ. Kliknij w link i jeśli chcesz, polub tą stronę.
https://www.facebook.com/Og%C3%B3lnopolska-zbi%C3%B3rka-pieni%C4%99dzy-na-rehabilitacj%C4%99-742064905932083/

Z wyrazami szacunku Grzegorz Nawrocki



FB_IMG_1514553390724.jpg

FB_IMG_1514553390724.jpg


Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama